Witamy w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku!

Bajkowy koncert

Bajkowy koncert

289163207_3188532651419403_1753248466351346018_n

W ramach spotkań ,,Sobota z teatrem dla dzieci’’ tym wszystkie dzieci wraz z rodzicami w sobotę, 25 czerwca w sali widowiskowo-kinowej mogły obejrzeć koncert ,,Nie bój się chcieć! – czyli jak śnić we własnej bajce’’ w wykonaniu zespołu Marzenia Na Głos.

Była to wspaniała okazja, aby wraz z gronem najbliższych przyjaciół i swoimi rodzinami spędzić aktywnie sobotnie przedpołudnie i dać sobie, jak i najmłodszym, szansę na zanurzenie się w magicznych utworach z bajek wytwórni Disney, Pixar, czy Universal Pictures. Więcej zdjęć…

Tak artyści mówią o swoim zespole:
Marzenia na Głos to inicjatywa mająca na celu zachęcanie do aktywnego realizowania własnych marzeń. Wychodzimy z założenia, że takie plany najlepiej realizuje się wykorzystując zbiór własnych zasobów i umiejętności – skrzyżowanie talentów, osobowości i życiowych doświadczeń, czyli swoją „strefę geniuszu”. Działając w taki sposób, czujemy szczególny przepływ energii – flow, które w naszym przypadku przekłada się na spełnianie muzycznej pasji. Takim doświadczeniem chcemy podzielić się z naszą publicznością, zapraszając ją do współtworzenia z nami nowych projektów i cieszenia się z ich realizacji.
Starannie dobieramy repertuar, który rezonuje z naszym odbiorem świata, dlatego dobierane przez nas utwory to każdorazowo podróż w świat pozytywnej energii, uwalniające ukryte w nas emocje. Zainteresowanie pierwszym bożonarodzeniowym koncertem, zorganizowanym przy współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną w Płońsku w styczniu 2022 roku, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, a szereg pozytywnych komentarzy po koncercie stał się motorem do dalszych działań.