Witamy w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku!

Jakiego muzeum ziemi płońskiej oczekujesz?

Jakiego muzeum ziemi płońskiej oczekujesz?

unnamed1

Miasto Płońsk realizuje projekt pn. „Poprawa dostępności do zasobów kultury w Płońsku”, którego głównym założeniem jest stworzenie odpowiednich warunków do rozszerzenia i prowadzenia działalności kulturalno-edukacyjnej w Płońsku. Trwa przebudowa zabytkowego zespołu budynków dawnego dworca kolejowego oraz wieży ciśnień wraz z zagospodarowaniem otoczenia. Po zakończeniu inwestycji budynkom nadana zostanie nowa funkcja – muzeum ziemi płońskiej oraz obserwatorium astronomicznego i planetarium.

W niedzielę, 25 września, podczas wydarzenia pn. „Jarmark św. Michała Archanioła – powrót do korzeni. Festiwal Sztuki Ludowej”, chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat wykorzystania nowopowstałej przestrzeni do prowadzenia działań kulturalno-edukacyjnych. Jakiego muzeum chcą płońszczanie? Zapraszamy do rozmowy.

Czekamy na Was 25 września 2022 r., w namiocie Urzędu Miejskiego w Płońsku, od 14:00 do 17:00 na terenie festiwalu przy akwenie „Rutki”.
Każda opina jest dla nas ważna.

Do zobaczenia!
Projekt korzysta z dofinansowania otrzymanego od Islandii, Lichtensteinu i Norwegii w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich.