Witamy w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku!

Kino

Witamy

w Kinie "Kalejdoskop"

REPERTUAR

KUP BILET

Kino "Kalejdoskop"

Drodzy Kinomaniacy, nasze kino działające od 1949 roku jest otwarte na każdego widza. Świadczy o tym rozległa tematyka filmowa oraz przystępne ceny. Wiele lat poznajemy nasze społeczeństwo i staramy się trafiać w gusta filmowe najwybredniejszych kinomanów. Wygodne fotele oraz wentylowana sala daje duży komfort przy doznaniach na dużym ekranie. Najmłodszych widzów wprowadzamy w świat fantazji i kolorów poprzez częste animacje i filmy familijne w dzień, natomiast tych nieco starszych przenosimy w świat komedii, dramatu oraz sensacji w godzinach wieczornych. Staramy się grać około 20 seansów tygodniowo o różnej tematyce. Choć jesteśmy kinem jednosalowym dużą wagę przywiązujemy do grania filmów w okresie premierowym, a jeśli nie mamy takiej możliwości, to staramy się do niektórych tytułów wracać nieco później. Współpracujemy z wieloma placówkami na terenie naszego powiatu i organizujemy indywidualne pokazy dla grup w każdym wieku. Często mają miejsce drobne konkursy z nagrodami podczas seansu, co dodatkowo daje nam radość z Waszej obecności.

Możliwości

Działamy w wysokim standardzie cyfrowym zarówno dźwięku jak i obrazu 2D i 3D. Dysponujemy 308 miejscami na sali, 224 na dole oraz 84 na balkonie. W naszej ofercie mamy wiele zniżek dla widzów oraz organizujemy konkursy w Radiu Płońsk, gdzie można wygrać zaproszenia  na wybrany seans.

Szacujemy, że w ciągu roku wyświetlonych jest ponad 900 filmów, które ogląda ok. 80.000 widzów.

Bardzo serdecznie zapraszamy każdego, kto lubi dobre kino, a także kawę i przekąski serwowane w Bistro Kultura tuż przy wejściu na salę.