Witamy w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku!

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

wojsko — kopia

Miejskie Centrum Kultury w Płońsku zaprasza  w poniedziałek, 23 maja o godz. 18 do sali widowiskowo-kinowej na koncert w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.

UWAGA NIESPODZIANKA ‼️ WSTĘP BEZPŁATNY na Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego.
WEJŚCIÓWKI do odbioru w kasie MCK od czwartku, 12 maja od godz. 14.30.

Swoją działalnością Zespół od ponad kilkudziesięciu lat ukazuje bogactwo kultury narodowej oraz innych państw cudzoziemskich. Upowszechnia ją w środowisku wojskowym i cywilnym – w kraju oraz poza jego granicami. Przedmiotem działalności Zespołu jest opracowywanie programów artystycznych i organizowanie koncertów m.in. estradowych, plenerowych, kameralnych, symfonicznych, solistycznych i chóralnych. Z Zespołem współpracują uznani artyści – śpiewacy, piosenkarze, tancerze i aktorzy.
Prezentowane widowiska artystyczne, koncerty i przedstawienia, widzowie tak w kraju, jak i poza jego granicami, przyjmują z aplauzem, ceniąc wysoko profesjonalizm i elegancję artystów.
Zespół Wojska Polskiego odwołuje się do wielkiej tradycji narodowo-patriotycznej, która rozwijała się w duchu chrześcijaństwa. Oprócz dawnych pieśni wojennych i wojskowych w programach znajdują miejsce nowe utwory, także z gatunku muzyki pop.