Witamy w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku!

Koncert SOPRANISSIMO – najpiękniejsze melodie misicalowe i operetkowe

Koncert SOPRANISSIMO – najpiękniejsze melodie misicalowe i operetkowe

374741304_633291552222485_5089034394277893420_n

W poniedziałek, 4 września na scenie Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku z okazji 25-lecia Samorządu Województwa Mazowieckiego odbył się koncert SOPRANISSIMO z towarzyszeniem zespołu wystąpiły: Agnieszka Adamczak, Joanna Horodko i Agnieszka Sokolnicka, śpiewaczki operowe, z których każda ma w swoim dorobku artystycznym znaczące sukcesy, zarówno na scenach polskich, jak i zagranicznych. Więcej zdjęć…

Agnieszka Adamczak, Joanna Horodko i Agnieszka Sokolnicka z towarzyszeniem zespołu wystąpili w repertuarze musicalowo-filmowym, znanym i ukochanym przez publiczność na całym świecie. W programie koncertu m,in. Moon River, Dancing Queen, Nella Fansasia.
Artystki wspólnie postanowiły wykorzystać własny talent, pracowitość oraz umiejętności i połączyć je w niezwykły, muzyczny koktajl urody, wspólnej pasji i harmonii.
Wystąpiły już na wielu polskich scenach podczas różnych festiwali muzycznych, a tak-że na deskach estrad i teatrów operowych m.in.: Teatru Wielkiego w Poznaniu, w Operze Bałtyckiej w Gdańsku, Filharmonii Baltica w Słupsku, Filharmonii Częstochowskiej, Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego, Płockiej Orkiestry Symfonicznej, Krynickiej Orkiestry Zdrojowej i wielu innych.