Witamy w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku!

Teatralny Dzień Kobiet w MCK

Teatralny Dzień Kobiet w MCK

275050171_3108631029409566_931177230398248182_n

W Dzień Kobiet publiczność zgromadzona w sali widowiskowo-kinowej Mck Płońsk miała okazję obejrzeć spektakl teatralny pt. „ Freda i Zuza online” w wykonaniu jednych z najpopularniejszych aktorek w Polsce Magdaleny Wołłejko i Magdaleny Wójcik.
Gościnnie na ekranie pojawiła się również gwiazdorska obsada aktorów: Tomasz Stockinger, Paweł Wawrzecki, Jolanta Wołłejko, Elżbieta Zającówna, Marek Siudym i Lesław Żurek. Głosów użyczyli Ewa Wencel i Roman Frankl. Autorką komediowego scenariusza jest Magdalena Wołłejko występująca pod pseudonimem Meggie W. Wrightt.
Spektakl w humorystyczny sposób opowiadał o Fredzie i Zuzie, nie pierwszej już młodości artystkach, odkrywających Internet, zafascynowanych portalami społecznościowymi i randkowymi, które pewnego dnia same postanawiają założyć internetowy poradnik dla kobiet. Udowadniają w ten sposób, że druga połowa życia może być sympatyczna, optymistyczna, fascynująca, szalona, pełna niespodzianek, a może nawet miłości.
Po spektaklu dostępne były stoiska z biżuterią, kosmetykami, produktami ziołowymi jak również próbki, gratisy, zaproszenia na zabiegi, losowanie książki „Fenomen Kobiecości’’ oraz spotkanie ze specjalistką od jogi. Na wszystkich gości czekała też lampka szampana. Więcej zdjęć…