Witamy w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku!

Wydarzenia – ostatnio zakończone

Pokaz mody z domowej komody

Każda osoba na podstawie wybranego przez siebie zdjęcia idola np. aktora, wokalisty, muzyka, postaci bajkowej czy filmowej, za pomocą dostępnych w domu rzeczy, spróbuje jak najlepiej upodobnić się do postaci na zdjęciu (bez użycia gotowych strojów). Swoje zdjęcie wraz ze zdjęciem postaci należy przesłać na adres e-mail: ferie@mckplonsk.pl do 13 stycznia 2021 r. Zdjęcia zostaną zaprezentowane na Fb MCK. Administratorem danych osobowych jest Miejskie Centrum Kultury w Płońsku , ul Płocka 50. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna na stronie zobacz Przesłanie zdjęć wraz z danymi ich autora będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na naszym FB.

Konkurs wokalny „Co mi w duszy gra” – rozśpiewane ferie

Konkurs dla wokalistów, którzy do końca ferii nadeślą na: studio@mckplonsk.pl własnych wykonań piosenek o dowolnej tematyce. Głównymi nagrodami dla laureatów konkursu będą profesjonalne nagrania w Studio MCK. Administratorem danych osobowych jest Miejskie Centrum Kultury w Płońsku , ul Płocka 50. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna zobacz Przesłanie nagrania wraz z danymi ich autora będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na naszym FB.  

„Tajemnicza układanka” – zapraszamy do zabawy

Codziennie w trakcie trwania ferii na naszym profilu będą zamieszczane elementy układanki, które połączone w całość utworzą zagadkę. Należy ją odgadnąć, a odpowiedzi udzielić w komentarzach pod postem zamieszczonym w dniu 15.01.2021 r. Życzymy Wam powodzenia.