Witamy w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku!

Wydarzenia – ostatnio zakończone

Koncert karnawałowy on-line

Mimo pandemii mamy przecież KARNAWAŁ …dlatego nie może zabraknąć u nas karnawałowych rytmów. Nie rezygnujmy z dobrej zabawy i tańca, który redukuje stres i pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Taniec pozwala pozbyć się negatywnych myśli i dać upust swoim emocjom. Zapraszamy we wtorek 16 lutego o godz. 18.00 na karnawałowy koncert on-line (FB MCK) „A muzyka ciągle gra, czyli karnawałowa scena MCK”.

Wkrótce Walentynki!

Walentynki 2021 będą wyglądały inaczej niż dotychczas. Nie oznacza to jednak, że tego dnia nie możemy spędzić w miły, romantyczny sposób, a co może najlepiej wpłynąć na nasz nastrój jak nie muzyka. Zapraszamy wszystkich zakochanych i tych, którzy dopiero planują się zakochać na walentynkowy koncert on-line „Miłość niejedno ma imię…” w niedzielę, 14 lutego o godz. 18.00 na FB. Za naszym pośrednictwem możecie również przekazać walentynkowe życzenia. Przesyłajcie na naszego e-mail:  walentynki@mckplonsk.pl (do 10 lutego) krótkie życzenia (max. 10 wyrazów), które będą wyświetlane na pasku w trakcie koncertu.

Sobota z teatrem dla dzieci on-line

Zapraszamy w sobotę, 6 lutego o godz. 16.00 na wirtualny  (FB MCK) ponadczasowy spektakl ,,Królowa śniegu" na podstawie baśni Andersena w wykonaniu Teatru Forma. Spektakl uczy dobra i empatii. Bogato zdobiona scenografia, piękne formy lalkarskie oraz muzyka dopełnia całości. Bądźcie z nami! Wyruszmy w niezwykłą podróż!