Witamy w Miejskim Centrum Kultury w Płońsku!

Lato w mieście 2021

Lato w mieście 2021

Plener na stronę

Wakacje w mieście nie muszą być nudne…
Poniżej przedstawiamy ofertę naszych działań skierowaną zarówno do dzieci, młodzieży i dorosłych.
Nie może Was zabraknąć!

Drodzy mieszkańcy Płońska,
po trudnym dla nas wszystkich czasie pandemii należą się porządne wakacje. Pracownicy miejskich jednostek – MCK, MCSiR, Miejskiej Biblioteki Publicznej, MOPS i Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie oraz płońskich szkół podstawowych przygotowali w tym roku bardzo ciekawą i urozmaiconą ofertę na lato w mieście.
Stawiamy na rodziny, dlatego pod hasłem ,,Postaw na rodzinę” przygotowaliśmy szereg imprez w Ogródku Jordanowskim oraz na terenie przy MCK i MCSiR. Będą to animacje, koncerty, gry i zabawy sportowe oraz bezpłatne dmuchańce i wata cukrowa.
Pozostając przy sporcie, oprócz kibicowania przed telewizorem piłkarzom, siatkarzom i polskim sportowcom na igrzyskach, warto spróbować swych sił w turniejach przygotowanych przez MCSiR i samemu zagrać w koszykówkę, siatkówkę lub tenis stołowy.
Dla miłośników literatury – stoisko wymiany książek, czytanie przy muzyce, nowości rynku wydawniczego – czyli lato w bibliotece.
To tylko mała część naszej oferty. Zachęcam do zapoznania się z informatorem, śledzenia naszych stron internetowych oraz mediów społecznościowych. A przede wszystkim zapraszam na wakacje w mieście!

Dobrej zabawy!
Andrzej Pietrasik
Burmistrz Płońska